telefon

+48 607 594 722

telefon

+48 607 594 462

mail

biuro@bus-tour.pl

  • 1a.jpg
  • 1c.jpg
  • image01.jpg
  • image02.jpg
  • image03.jpg

Aktualny rozkład jazdy na trasie Gręboszów - Siedliszowice - Żabno - Tarnów

 

GRĘBOSZÓW => SIEDLISZOWICE => ŻABNO => TARNÓW

 

 

Przystanki           Oznaczenia kursów            
  D, D,C D,C D D,C D,C D, D D,C D D          
GRĘBOSZÓW 05:05 05:40 07:00 07:45 09:30 11:15 12:30 13:30 14:15 16:00 18:10
UJŚCIE JEZUICKIE 05:13 05:48 07:08 07:53 09:38 11:23 12:38 13:38 14:23 16:08 18:18
SIEDLISZOWICE 05:24 05:59 07:19 08:04 09:49 11:34 12:49 13:49 14:34 16:19 18:29
OTFINÓW 05:32 06:07 07:27 08:12 09:57 11:42 12:57 13:57 14:42 16:27 18:37
GORZYCE 05:38 06:13 07:33 08:18 10:03 11:48 13:03 14:03 14:48 16:33 18:43
NIECIECZA 05:45 06:20 07:40 08:25 10:10 11:55 13:10 14:10 14:55 16:40 18:50
ŻABNO PL.GRUNWALDZKI 05:50 06:25 07:45 08:30 10:15 12:00 13:15 14:15 15:00 16:45 18:55
NIEDOMICE 05:55 06:30 07:50 08:35 10:20 12:05 13:20 14:20 15:05 16:50 19:00
ŁĘG TARNOWSKI 06:02 06:37 07:57 08:42 10:27 12:12 13:27 14:27 15:12 16:57 19:07

 

 

 TARNÓW =>ŻABNO => SIEDLISZOWICE => GRĘBOSZÓW

 

Przystanki           Oznaczenia kursów            
  D, D,C D,C D D,C D,C D D,C D, D D      
TARNÓW PLANTY 06:35 8:05 9:00 9:30 11:25 13:00 14:45 15:35 16:45 18:05 20:05
ŁĘG TARNOWSKI 06:50 08:20 09:15 09:45 11:40 13:15 15:00 15:50 17:00 18:20 20:20
NIEDOMICE 06:59 08:29 09:24 09:54 11:49 13:24 15:09 15:59 17:09 18:29 20:29
ŻABNO PL.GRUNWALDZKI 07:05 08:35 09:30 10:00 11:55 13:30 15:15 16:05 17:15 18:35 20:35
NIECIECZA 07:10 08:40 09:35 10:05 12:00 13:35 15:20 16:10 17:20 18:40 20:40
GORZYCE 07:14 08:44 09:39 10:09 12:04 13:39 15:24 16:14 17:24 18:44 20:44
OTFINÓW 07:19 08:49 09:44 10:14 12:09 13:44 15:29 16:19 17:29 18:49 20:49
SIEDLISZOWICE 07:28 08:58 09:53 10:23 12:18 13:53 15:38 16:28 17:38 18:58 20:58
UJŚCIE JEZUICKIE 07:35 09:05 10:00 10:30 12:25 14:00 15:45 16:35 17:45 19:05 21:05

  

 

 

LEGENDA:

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni ustawowo wolnych

 C- kursy podczas pandemii COVID 19


 

Strona korzysta z technologii cookies do poprawnej pracy. Informacje o cookies